WhatsApp Destek

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

Favorilerim 0
Sepetim

Hakkımızda

Turkish Unique Dünyasına Hoş Geldiniz..

Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz ve hizmet vermiş olduğumuz kozmetik, ayakkabı, çanta ve giyim üzerine tecrübeli firmamız, ilk öncelik olarak kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Ar-Ge ekibimiz tarafından sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, en iyi ve kaliteli ürünün sizlere sunulabilmesi için büyük bir yatırım ve özveri çalışmalarımız sürmektedir. Yenilenen ve en kaliteli ürünlerimizi https://www.turkishunique.com internet sitemiz üzerinden devamlı takip edebilirsiniz.

Vizyonumuz,

Vizyon açısından ilk önceliğimiz başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerde pazar payı oluşturabilmek. Bu konuda gerekli tüm sorumluluklarımızın bilincinde adımlar atarak, daha iyi ürünleri sizlere sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kozmetik, ayakkabı, çanta ve giyim ürünleri sektörü içerisinde dünya çapında markalarla rekabetimizi sürdürerek yeni sezon, kaliteli ve güvenilir ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Misyonumuz,

İnsan sağlığı ve cildi için oldukça hassas bir konu olarak öne çıkan kozmetik, ayakkabı, çanta ve giyim ürünlerini kalitemizden herhangi bir ödün vermeden, tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek, doğru ve kaliteli ürünleri sizlerle buluşturma hedefimizden vazgeçmeden çalışmalarımızı sürdürmektir.

Hedeflerimiz,

Kaliteli, ekonomik ve dünya standartlarında bir ürünü sizlerle buluşturmayı hedef edinen firmamız, Ar-Ge ekibimizin gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde her geçen gün daha azimli ve istekli bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana gerçekleştirmiş olduğumuz tüm inovasyon çalışmaları sayesinde müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmayı başardık.

Her zaman yeniliği kovalayan ve daha kaliteli ürünleri sizlere sunmaya çalışan firmamız çalışmalarına devam edecek, hız kesmeden ilerleyişini sürdürmektedir.

Saygı ve Sevgilerimizle,

Turkishunique.com Ailesi..

Başa Dön