WhatsApp Destek

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

Favorilerim 0
Sepetim

Giyimin İnsan Yaşamındaki Önemi

Bir diğer anlamı kıyafet olan, günlük yaşamın en önemli unsurlarından biri haline gelen giyim, dünya üzerinde büyük yankılar uyandırır. Giyim, eski zamanlardan bu yana insan vücudunu korumak adına önlem almalarıyla ortaya çıkmıştır. Kıyafet, insanı hava koşullardan, rüzgardan, yağmurdan, dıştan gelecek tüm etkenlerden korur ve bizlere kalkan görevi görür. Estetik açıdan da hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayan giysi, eski çağlardan beri en çok ihtiyaç duyulan ürün haline gelmiş bulunmaktadır. Giyim sektörü zamanla daha güçlü hale gelmiş ve çeşitlendirilmiştir. Gerek erkek kıyafetlerinde, gerekse kadın ve çocuk kıyafetlerinde farklı tarzlarda ürünler ortaya çıkmaya başlamıştır. Görüntü en büyük görsel iletişim araçlarından biri olarak ta kabul edilmiştir. Giysiler her toplumun farklı kültürünü yansıtmaktadır. 

En başlarda hava koşullarından ve dış etkenlerden korunmak adına ortaya çıkan kıyafet daha sonrasında farklı tarz ve modellerle insanların çeşitli kıyafetler üretmesini sağlamıştır. Kışın giyilecek kıyafetler ve yazın giyilecek terletmeyen kıyafetler ortaya çıkmıştır. Yüzyıllar içerisinde kadınların etek kültürü ortaya çıkarken erkeklerinde pantolon kültürü ortaya çıkmıştır. Klasik giyim eskiden ön planla olup herkes gömlek, pantolon ve etekler ile tarzını ve duruşunu yansıtmaya devam etmiştir. Örneğin 1930-1940 yılları arasında kadın tarzında önemli gelişimler yaşanmıştır. Modanın yön verdiği ince belli elbiseler ortaya çıkmış, terziler bu elbiselerden kadınlara özenle dikim yapmaya başlamışlardır. Pastel renklerin ön planda olduğu 1930 yılları modanın ülkemizde gelişiminin başlamış olduğu zamanlar arasında yer almaktadır. Erkekler için ise gömlek üzerine giyilen hırkalar moda olmaya başlamış, kravat, şapka gibi detaylarla giyime yön verişmiştir.

Günümüzün en önemli mesleklerinden biri olan terzilik ise 19. yüzyılda ortaya çıkmıştır. Dikim evleri ve terzi dükkanlarına yoğun ilgi gösterilmiştir, insanlar kumaşlarını götürüp hayallerinde ki elbiseleri terzilerine diktirmeye başlamışlardır. Günümüzde ise terzilik mesleği hala devam etmektedir ayanı zamanda gelişmiş teknoloji ile kıyafet üretimi fabrikalarda seri haline gelmiş bulunmaktadır. Dünya üzerinde sıkça tercih edilen markaların en iyi erkek t-shirt modelleri Turkish Unique online alışveriş sayfasında yer almaktadır. Siz de en tarz kıyafetleri ve modanın yeni sezon ürünlerini Turkish Unique'de keşfedin. 

T-Shirt Modasını Unique'de Keşfedin!

İnsanlar kıyafetin zaman içerisinde ki gelişiminden sonra farklı renk ve stillerdeki ürünleri bir araya getirip uyum yakalamayı hedeflemişlerdir. Örneğin siyah ve beyazın zıtlık uyumunu kıyafetler üzerinde görmeyi istemişlerdir. Zamanla giyim sektöründe renklerin artması ve çeşitli ürünlerin ön plana çıkması ile moda yükseltmekte olan bir değer haline gelmiştir. Her çağın farklı modası bulunmaktadır. İnsanlar yılların değişmesi ile bir sene önceki modayı kenarda bırakmaya başlamış ve bu seneki son modanın trend ürünlerine odaklanmıştır. Moda bazı zaman insanın kendi zevkleri ile belirlenen bazı zaman ise toplumun zevkleri ile belirlenen bir unsur olarak kabul edilir. Unique'de yeni sezondaki tüm trend ürünleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Unique dikkat çekici erkek t-shirtleri ile ön plana çıkmış online alışveriş sitelerinden biri olarak anılmaktadır. Turkish Unique'de günlük hayatta en çok sık kullanılan spor erkek tişörtleri bulunmaktadır. 

Bu tişörtler özel baskıları ile arama motorlarında en çok aratılan ürünlerden oluşmaktadır. Spor giyim konusunda önde gelen Unique, erkek tişörtleri konusunda da günden güne çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir. Dünya çapında en çok satan markaların benzersiz tişörtlerine ev sahipliği yapan Unique hesaplı fiyat aralığı ve kaliteli ürünleriyle karşınıza çıkmaktadır. Dünya çapında en çok satan markaların benzersiz tişörtlerine ev sahipliği yapan Unique hesaplı fiyat aralığı ve kaliteli ürünleriyle karşınıza çıkmaktadır. Tişört yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biridir, herkes tarafından sıkça tercih edilir, kollarının kısa olması tercih edilir ve bu şekilde üretim sağlanmaktadır. İnce kumaştan yapılmış olan üst giysi olarak bilinen tişört arama motorlarında en sık aratılan ürünlerden biri haline gelmiştir. 

İlk olarak 1900'lü yıllarda Amerika'da ortaya çıkmış olan tişört iç giyim ürünü olarak kullanılmaya başlanmıştır. İlk olarak beyaz kumaştan ve bisiklet yaka olarak üretilmeye başlayan tişört zamanla geliştirilmiş ve renkli baskılı bir ürün haline gelmiştir. Ayrıca kendi içinde bisiklet yaka ve V yaka gibi kategorilere de ayrılmaya başlanmıştır. Gün geçtikçe popülaritesi artan tişört şuan giyim sektöründe en çok yer verilen ürün haline gelmeyi başarmıştır. En iyi kumaşlarla üretilen tişörtlerin  kalitesi her zaman kendini belli etmektedir. Pamuktan üretilen tişört hem yumuşaklığı hemde dokusu ile diğer tişörtlerden ayrılmaktadır. Pamuk ve polyester karışımı üreticiler tarafından en sık tercih edilen maddelerden biri olmuştur. 

Turkish Unique'den alacağınız her tişört kalitesi ve yumuşaklığı ile yaz günlerinde en büyük destekciniz olacaktır. Tişört üretiminde dikkat edilen noktalardan biri baskıdır, Unique'de ki sezonun en iyi ürünlerinin bulunduğu tişörtlerde baskı kalitesi en yüksek performanstadır. Turkish Unique en yeni ürünlerini tişört severlere sunmaya devam etmektedir. Özellikle erkek tişörtlerinde yaratıcı baskıları ve özel kumaşları dikkat çeken erkek tişörtleri ile herkesin en çok tercih ettiği sitelerden biri olmuştur. Unique model çeşitliliği ile fark yaratan siteler arasında yer alır.
 
Tişörtün likralı olması da oldukça önemli bir unsundur. Likralı tişört esnek kumaşı ile rahat kullanım sağlar. Erkek tişörtü deyince akıllara gelen ilk web sayfalarından biri olan Unique renkli seçenekleri ve hesaplı fiyatları sizlerle buluşturuyor. Tişört, gardıropların en vazgeçilmez parçalarından biridir, en çok kot pantolonla kombinlenen tişört, her tarza hitap edebilen bir yapıya da sahiptir. Basic tişörtler kolay kombinlenebilir. Polo yaka tişörtlerde en sevilen erkek tişörtleri arasında yer alır. Sade tasarımı ile şıklığı yakalamak isteyenlerin en büyük yardımcısı olan tişört sadece yazın değil kışında kazak ve sweatshirtlerin içinde kombinlenebilir.

T-shirt Deyince Akıllara Unique Gelir!

Tişört yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biridir, herkes tarafından sıkça tercih edilir, kollarının kısadır ve bu şekilde üretim sağlanmaktadır. İnce kumaştan yapılmış olan üst giysi olarak bilinen tişört arama motorlarında en sık aratılan ürünlerden biri haline gelmiştir. İlk olarak 1900'lü yıllarda Amerika'da ortaya çıkmış olan tişört iç giyim ürünü olarak kıllanılmaya başlanmıştır. İlk olarak beyaz kumaştan ve bisiklet yaka olarak üretilmeye başlayan tişört zamanla geliştirilmiş ve renkli baskılı bir ürün haline gelmiştir. Ayrıca kendi içinde bisiklet yaka ve V yaka gibi kategorilere de ayrılmaya başlanmıştır. Gün geçtikçe popüleritesi artan tişört şuan giyim sektöründe en çok yer verilen ürün haline gelmeyi başarmıştır. 

Turkish Unique web sayafasında birbirinden renkli kaliteli tişörtleri keşfedebilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk ve bebek herkesin sıkça tercih etmekte olduğu bu ürün rahatlığıyla dikkatleri üzerine çeker. Tişört üreticileri gelişen teknoloji ile tişört üzerine renkli baskılar yapmaya başlamıştır, zamanla tişört moda haline gelmiştir ve en çok tercih edilen giysi olarak kabul edilmiştir. 

Esnek yapısı ve pamuklu kumaşı ile her pantolonla uyum sağlayabilir, kısa uzun ve normal boy olmak üzere kendi içinde kategorilere ayrılır. Okullarda, iş yerlerinde, dışarı çıkarken ve gece çıkıldığında bile tişört kullanılabilir. Gömlek içine tarz yaratmak adına giyilebilen tişört, kumaş pantolonla yada etek ile de gayet güzel uyum sağlar. Basic parça olarak adı geçen erkek tişörtlerini Turkish Unique sayfasında birbirinden çeşitli modelleriyle alıcısıyla buluşuyor. 

Birbirinden Kaliteli Erkek T-Shirtleri Turkish Unique'de!

Turkish Unique dünya markalarının en iyi ürünlerini alıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Turkish Unique web sayfasında kalite yapısı ve yumuşak dokusu ile birbirinden güzel erkek tişötyleri yer almaktadır. Gucci, Adidas, Puma, Lacoste, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Balenciaga, Fendi, Armani, Givenchy, Burberry, Emporio gibi dünya üzerinde etki yaratan ve en çok satan markaların orjinal ürünleri Unique'de keşfedebilirsiniz. Erkeklerin en çok tercih ettiği tişötler arasında yer alan Lacoste Relaxed Fit Bisiklet Yaka Baskılı Tişört 5 farklı renk seçeneği ile Unique web sayfasında sizleri bekliyor. Bu modelin S bedenden 2XL bedene kadar beden aralığı mevcuttur. 

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen ve yoğun talep gören modellerden biri olan Calvin Klein Bisiklet Yaka Baskılı Pamuklu T-shirt, 4 farklı rengiyle karşınıza çıkmaktadır. Bu modelde ise S bedenden 2XL bedene kadar Unique sayfasında bulunmaktadır. Renkli baskısı ile gençlerin vazgeçilmezi haline gelen tasarım tişörtlerden biri olan Lacoste Slim Fit Bisiklet Yaka Baskılı Tişört 5 farklı renk seçeneğiyle ve S bedenden 2XL beden seçeneğiyle web sayfasında yer alıyor. Lacoste markasına ait olan en çok satan erkek tişörtleri arasında yer almaya devam eden Lacoste Sport X Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört 5 farklı rengi ile alıcısı ile buluşuyor. Erkek tişörtü deyince ilk akla gelen web sitelerinden biri olan Unique, benzersiz ve kaliteli ürünleriyle sizlere en iyi deneyimi sunmaya devam ediyor. 

Dünya çapında etki yaratan tişörtleri ile Balenciaga, Turkish Unique'de bulunan Balenciaga Baskılı Pamuklu Tişört ile müşterilerin beğenilerini toplamaya devam ediyor. Bu tişörtün iki farklı seçeneği web sayfasında bulunuyor. Arama motorlarında en çok aranan markalar arasında yer almakta olan Givenchy Paris Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört 2 farklı renk seçeneği ile sitede yer almaktadır. Bu modelin S bedenden 2XL bedene kadar beden seçeneği bulunmaktadır. Turkish Unique web sayfasındaki tüm tişörtler pamuklu ve birinci kalite ürünlerdir. Dünyanın en bilindik markalarına ev sahipliği yapan Unique kaliteyi dolaplarınıza taşımaya devam ediyor. Erkek tişörtü deyince ilk akıllara gelen markalardan biri olan Calvin Klein Raised Embroidered Logo T-Shirt 4 farklı rengi ile Unique'de yer almaktadır.

En Tarz Tişört Modelleri ve Kaliteli Ürünler Unique’de!

Kıyafet hayatın en önemli unsurlarından biridir. Herkes kendi bedenine ve kendi tarzına göre kıyafet seçimi yapmaktadır, kıyafet seçerken en çok dikkat edilen unsurlardan biri pamuklu olmasıdır.    geçmişten günümüze baktığımızda kıyafet adına büyük gelişmeler yapılmıştır üretim artmış, tekstil sektörü genişlemiş ve seçenek çoğalmıştır. Bu rahat ürünleri kolaylıkla satın alabilmekte ve kullanabilmektedirler. Giyim hayat boyunca lazım olabilecek en önemli şeylerden biridir. Ona ihtiyaç duyulmayan bir an bile yoktur. Moda sektörü giyim sayesinde büyük yol kat etmiştir. 

Emekle ve hayal gücüyle sayısız bir çok ürün üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. büyükten küçüğe bir çok kişinin tercih sebebi olan kıyafet renkli seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Giyim sektörünün en önemli parçalarından biri haline gelen tişört Turkish Unique'de bulunan farklı seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden güzel tişörtleri müşterilerine en iyi şekilde sunan Unique çeşitli kampanyaları ile müşteri memnuniyetini yakalamayı hedeflemektedir.

En tarz ürünlerin bulunduğu Turkish Unique web sayfasında kendi tarzınıza en çok uyan erkek tişörtlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Modanın son trend ürünlerine ev sahipliği yapan Unique, birbirinden çeşitli erkek tişörtleri ile en iyi markaları sizlerle bir araya getirmektedir. Giyim emek isteyen bir sektördür, kaliteli kıyafetler üretmek için ince düşünülmüş iyi tasarımlar yapılması gerekmektedir, büyük markalar bu işin üstesinden gelmeyi her zaman başarmıştır. 

Turkish Unique ile dünya markalarının en iyi tasarımlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Erkekler tişört konusunda hassastır, terletmeyen, kumaşı eskimeyen ve kalite olması birçok kişi tarafından tercih sebebidir. Bu nedenle tişört alırken uzun süre kullanabilecekleri ve kalitesinden emin oldukları kumaşları seçmeye özen gösterirler. Bazı erkekler siyah ve beyaz gibi basic renkleri seçerken bazıları ise sarı, mavi, kırmızı, yeşil gibi dikkat çekici renkleri tercih etmektedir. Unique web sayfasında bulunan her tarza hitap eden erkek tişörtleri kullanıcıları memnun etmeye her zaman devam etmektedir. Tarzına güvenen erkeklerin vazgeçilmez sitelerinden biri olan Turkish Unique kaliteyi üzerinde deneyimlemek isteyen herkese hitap etmektedir. İyi giyinmek herkesin hakkıdır, kaliteyi deneyimlemekte Turkish Unique ile mümkün hale gelmektedir. Her gün farklı tarzlardaki ürünleri ile karşımıza çıkan Unique, en yeni ve en iyi ürünleri sitesinde bulundurmaya devam etmektedir. 

İyi giyinmek özgüven artıran bir etkiye sahiptir, giydiklerinizin üzerinizde yarattığı etki büyüktür. Kıyafetinin içinde mutlu olan insan daha rahat ve daha motivasyonlu hisseder. En iyi erkek tişört deneyimini yaşamak için siz de Turkish Unique sayfasındaki birbirinden farklı renk seçeneği olan muhteşem tişörtleri tercih edin. Modernliğini ve kaliteyi birleştiren Unique birbirinden çeşitli ürünleri ile farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Yaz aylarının en büyük kurtarıcısı olan erkek tişörtleri kaliteli kumaşları ile web sayfasında yer almaya devam ediyor. 

Turkish Unique web sayfasında bulunan her ürün yeni sezonun en iyi parçalarından oluşmaktadır. Modayı takip eden her erkek Unique'de bulunan birbirinden tarz tişörtlere göz atmalıdır. Siyahtan beyaza, kırmızıdan turuncuya, yeşilden maviye birçok renk seçeneği ile karşınıza çıkan Unique tarzı ve modayı yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Unique yeni ürünleriyle sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Dünya markalarının dikkat çekici tüm tişörtleri Unique'de mevcuttur. Tüm ürünlerde indirim kampanyaları müşteri memnuniyeti ile beraber devam etmektedir. Tişört giyim sektörünün en önemli parçalarından biridir. Günlük hayatta en sık kullanılan tişörtün erkek giyiminde önemli bir yeri vardır. Bunun farkında olan Unique çeşitliliği ile sizlere en iyi deneyimi yaşatmaktadır. Siz de Turkish Unique web sayfasından en iyi tişörtleri sipariş edebilir kalitenin farkını yaşayabilirsiniz. Yeniliklerden haberdar olmak için siz de Turkish Unique online alışveriş sayfasını ziyaret edin. 

Tommy Hilfiger Polo Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tommy Hilfiger Polo Yaka Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Lacoste Polo Yaka Önden Şeritli Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lacoste Polo Yaka Önden Şeritli Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Calvin Klein Polo Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Calvin Klein Polo Yaka Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Lacoste Relaxed Fit Bisiklet Yaka Baskılı Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Calvin Klein Bisiklet Yaka Baskılı Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tommy Hilfiger Bisiklet Yaka Baskılı Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Bisiklet Yaka Baskılı Erkek Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Boss Bisiklet Yaka Baskılı Erkek Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Lacoste Slim Fit Bisiklet Yaka Baskılı Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tommy Hilfiger Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Tommy Hilfiger Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
840,00
1.200,00
%30 İndirim
Calvin Klein Polo Yaka Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Calvin Klein Polo Yaka Pamuklu T-shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Emporio Armani Bisiklet Yaka Pamuklu Baskılı Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Calvin Klein Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Calvin Klein Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Gucci Bisiklet Yaka Pamuklu Baskılı T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Fendi Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Fendi Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Lacoste Roland Garros Polo Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lacoste Sport X Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Emporio Armani Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lacoste Roland Garros Bisiklet Yaka Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Balenciaga Baskılı Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Balenciaga Baskılı Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Gucci Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gucci Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Louis Vuitton Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Bisiklet Yaka Pamuklu T-shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Balenciaga Bisiklet Yaka Baskılı Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Bisiklet Yaka T-shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Bisiklet Yaka T-shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Burberry Shield Hardware Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Burberry Shield Hardware Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Givenchy Paris Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Balenciaga Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Balenciaga Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Louis Vuitton Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Amiri Watercolor Bar Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Amiri Watercolor Bar Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Gucci Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gucci Bisiklet Yaka Pamuklu Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim
Moncler Baskı Logo Erkek Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Moncler Baskı Logo Erkek Tişört
595,00
850,00
%30 İndirim
Off-White Logo Embroidered Crewneck T-Shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Off-White Logo Embroidered Crewneck T-Shirt
630,00
900,00
%30 İndirim
Calvin Klein Raised Embroidered Logo T-Shirt
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Emporio Armani Erkek Tişört
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Emporio Armani Erkek Tişört
630,00
900,00
%30 İndirim

Ürünler > Erkek T-Shirt

Başa Dön