WhatsApp Destek

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

Favorilerim 0
Sepetim

Ayakkabının Geçmişten Günümüze Gelişimi

Ayakkabı, geçmişten günümüze uzanan bir tarihe sahiptir. Eski zamanlarda insanlar tabanı deri yada tahtadan olan sandallar giymişlerdir. Birçok uygarlığın mezarlarında bu sandallara sıkça rastlanmıştır. Ayakkabı bizleri dış etkenlerden korumak adına üretilmiş olan bir ürün olarak bilinir. İnsanlar geçmiş yüzyıllarda ayaklarını korumak ve üşümemek adına deri ve otları ayaklarına bağlamışlardır. Bu sayede ayakkabı adına ilk adımlar atılmış bulunmaktadır. Ayakkabının günden güne özellikleri ve değeri artmış bulunmaktadır. Eski çağlardan bu yana ayakkabı üretiminde artış yaşanmıştır. Ayakkabının en belirgin özelliklerinden biri su geçirmez bir yapıya sahip olmasıdır, eski çağlarda da insanlar bunun için çabalamıştır. Çağımızda ise en iyi malzemeler kullanılarak üretilen bir çok ayakkabı bulunmaktadır. Geçmiş yüzyıllarda önemli olan şey ise insanların ayaklarına bir şey batmaması ve ayaklarını dış etkenlerden korumak ayakkabı yardımı ile amaçlanmıştır. Evde ve dışarıda giyilen ayakkabı modelleri üretilmiş soğuklardan korunmak için önlemler alınmıştır. 

Eski Yunan dönemlerinde sandalet oldukça yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Anadolu'da insanlar ise çarık tarzında ayakkabılar giymişlerdir. İlk ayakkabılar bu şekilde var olmuştur. Asurlular ölçekli ayakkabılar kullanmıştır. Bazı uygarlıklarda erkeklerin renkli ayakkabı giymeleri yasaklanmıştır. Kadınlar renkli ayakkabılar giymesine ise izin verilmiştir. Ayakkabılar ilk kez İngiltere'de numaralandırılmaya başlanmıştır. Daha sonrasında ise kalıplar çıkarılarak ayakkabı numaraları oluşturulmuştur. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları farklı büyüklüklerde ve farklı numaralardadır. Ayakkabılar Avrupa'da sivri burunlu olacak şekilde üretilmeye başlanmıştır fakat bir süreden sonra sivri burunlu ayakkabıların burunlarının çok fazla uzun olmaması istenmiştir. 

Ayakkabı günden güne şekil değiştirmiş ve çeşitlendirilmiştir. Talebin yoğunlaşması ise ayakkabı ticaretinde önemli gelişmeler yaşanmıştır. İnsanlar kullandıkları ayakkabılar eskidiğinde yenisini tercih etmeye başlamış ve kıyafetleriyle uyumlu renklerde olması için farklı renkte ayakkabıları da almaya başlamışlardır. Topuklu ayakkabılar, günlük ayakkabılar, sandaletler, terlikler, spor ayakkabılar ve klasik ayakkabılar gibi birçok kategori günümüzde mevcuttur ve müşterilere sunulmaktadır. Günümüzde ise çoğu insan günlük hayatta spor modelleri daha sık tercih etmektedir ve arama motorlarından en sık araştırılan şeylerden biri ise spor ayakkabı olmaya başlamıştır. Ayakkabıya olan ilginin ve değerin artması ile ayakkabı fabrikaları açılmaya başlanmış ve ayakkabı üretimi günlük hayatta seri bir biçimde devam eder hale gelmiştir.

Dünya Markalarının En Çok Satan Sneakers Ayakkabı Modellerini Keşfedin!

Ayakkabı ticareti günden güne gelişmeye ve çeşitlendirilmeye devam etmektedir. Birçok ayakkabı üretilmeye başlanmış ve kullanıcıya sunulmuştur. Dünya'nın çeşitli ülkelerinde modayı takip ederek yeni sezon ürünler üretilmeye devam etmektedir. Turkish Unique ile dünya markalarının en çok satan ayakkabı modellerini deneyimleme keyfine varabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocukların günlük hayatta kıyafet ihtiyacından sonra ilk sıralama da gelen şeylerden biri muhakkak ayakkabı olmuştur. Ayakkabının önemi büyüktür, günlük kullanımda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden beri nitekim ayakkabıdır. Ayakkabı olmadan dışarı çıkılmaz, yaz yada kış mutlaka ayakkabı tercih edilmelidir. Aksi takdirde ayaklarda yaralar ve ağrılar oluşabilmektedir. Eski çağlardaki insanlar bunları önlemek adına tedbirler almış ve kıyafetten sonra en önemli giyim parçalarından birini bulmuşlardır. 
 
Günlük hayatta herkesin sıkça tercih etmekte olduğu ayakkabı çeşitlerinden biri ise Sneakers ayakkabılardır. Sneakers ayakkabılar rahat ve konforlu olması ile bilinir. Esnek ve sağlam kalıbı ile kullanışlıdır. Terletmeyen bir yapısı vardır. Kadın, erkek, çocuk ve bebek ayakkabıları günden güne üretilmeye ve çeşitlendirilmeye başlanmıştır. Bu sayede ayakkabı ticaretinde dünya çapında önemli gelişmeler var olmaya devam etmektedir. Turkish Unique web sayfasında birbirinden iyi son model Sneakers çeşitleri bulunmaktadır. Şıklığın ve konforun bir arada olmasını sağlayan Unique çeşitli Sneakers modellerini sunmaya devam ediyor. 

Ayakkabı konusunda kendini geliştirmiş olan Unique farklı model ve renk seçenekleri ile kullanıcısına mutlu etmeye devam etmektedir. En tarz erkek ve kadın spor ayakkabı modelleri Turkish Unique web sayfasında yer almaya devam etmektedir. Unique rengiyle, dokusuyla ve rahatlığıyla göz kamaştıran dünyanın en çok tercih edilen sneakers ayakkabı modellerini sizlere sunmaya devam ediyor. Turkish Unique web sayfasında Nike, Adidas, New Balance, Dolce Gabbana, Alexander McQueen, Puma gibi herkesin en çok tercih ettiği erkek ve kadın Sneakers modelleri bulunmaktadır. Kaliteli üretimleri ile bilinen hesaplı ve güvenli alışverişin tek adresi olan Unique ürünlerinin her zaman arkasındadır. Yeni sezon Sneakers modellerini web sayfamızdan kolaylıkla bulabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. 

Sneaker Ayakkabı Çeşitleri ve Spor Ayakkabı Modelleri

Geçmişten bugüne dayanan önemli bir tarihe sahip olan ayakkabı, farklı modelleri, renkleri ve çeşitliliği ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir.  Ayakkabının çeşitliliği eskiden az olsada şimdi oldukça gelişmiştir. Kadın ve erkek ayakkabıları birbirinden farklılık göstermektedir. Ebat ve renk olarak farklılık göstermesinin yanı sıra klasik, topuklu ve spor ayakkabı gibi kategoriler bulunmaktadır. Özel günlerde giyilen klasik ve topuklu ayakkabılar spor ayakkabılara göre daha az tercih edilmektedir. Dünya üzerinde en sık tercih edilen modeller ise spor ayakkabılardır.
 
Rahatlığı ve konforu ile yürürken esnek bir deneyim sunan spor ayakkabı, koşularda, yürüyüşlerde, sporda ve günlük iş yaşamında da herkesin sıkça tercih ettiği modellerden biri olarak bilinmektedir. Spor ayakkabılar yumuşak dokudadır ve ayağa rahatsızlık vermez. Bu ayakkabılar kendi içlerinde de ayrılmaya devam eder. Bazı spor ayakkabılar sert tabanlı olurken bazıları ise esnek tabanlıdır. Spor ayakkabı modelleri içerisinde koşu ve yürüyüş ayakkabıları bulunmaktadır. Kelime anlamı olarak ta spor ayakkabı anlamını taşıyan Sneakers modelleri arama motorlarında en sık aratılan ayakkabılardan biri olarak bilinir. Klasik kıyafetlerle de spor kıyafetlerle de kolayca kombinlenebilen Sneakers modeller son zamanların en trend ürünleri arasında yer alıyor. Spor giyim ile en iyi uyum sağlayan Sneakers modeller Turkish Unique web sayfasında kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor. Spor giyimin en özel parçası olan Sneakers hareket sırasında ayağı destekleme özelliğiyle ön plana çıkmaktadır, sneaker alırken uzun vadeli kullanım sağlamak için iyi ve kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde ayakkabı ayağı rahatsız edebilir.

İhtiyaca Göre Seçim Yapmayı Kolaylaştıran Sneakers Ayakkabılar

Turkish Unique'den satın alacağınız Sneakers modellerimiz dünyada en çok satan markaların üretmiş olduğu özel tasarımlardan oluşmaktadır. Eşsiz renkleri ve kullanışlı yapılarıyla kadın-erkek herkese hitap eder. Sayısız model ve renk seçeneğine sahip olan Sneaker kombinlerin tamamlayıcı parçası haline gelmiştir. Zamansız şıklığa ve en yeni modellere ev sahipliği yapan Turkish Unique'de kombinlerinizi en iyi tamamlayacak Sneakerslara ulaşabilirsiniz. Birçok kullanıcı Sneaker alırken üretilmiş olduğu maddeye dikkat etmektedir. Polyester olmaması kullanış açısından daha iyidir. Çünkü bu tür ürünler koku yapabilmektedir. Dünyanın en iyi spor ayakkabı markaları kendi sneaker ayakkabılarını kullanıcılarla buluşturuyor. Günden güne farklı modeller ile karşımıza çıkan Sneakers ayakkabılar en çok satan ayakkabı modelleri arasında yer almaya devam etmektedir. Sneakers ayakkabılar esnek yüksek tabanları sayesinde hem zarif göstermekte hemde konforlu bir ayakkabı deneyimi yaşatmaktadır. Sneakers daha çok yaz aylarında tercih edilir fakat bazı modeller kış aylarında da kalın yapısı nedeniyle soğuklardan kişiye korumaya yardımcı olmaktadır. 

Sneakers alırken mutlaka ayak numarasına dikkat edilmelidir. Daha konforlu bir ayakkabı deneyimi olması için kendi ayakkabı numaranızı almaya özen göstermelisiniz. En rahat ayakkabı ayağı sıkmayan modellerdir. Parmaklarda ki hareket kısıtlanıyorsa muhakkak ayak numaranıza en uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Aksi takdirde ayakkabı rahatsızlık verebilir. İyi bir sneakers nefes alabilen bir yapıya sahiptir ve terletmez, koku yapmaz. Birçok kişi sneakers modelleri, spor salonunda, koşuda, yürüyüşte ve günlük hayatta kullanmaktadır. Sizlerde eşsiz bir ayakkabı deneyimi yaşamak istiyorsanız Turkish Unique web sayfası üzerinden en trend sneakers modelleri sipariş verebilir, rahat ve konforlu ayakkabılarınıza güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Birbirinden Eşsiz Sneakers Modelleri Turkish Unique'de!

Turkish Unique, yeni sezonun en iyi ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Nike, Adidas, New Balance, Dolce Gabbana, Puma, Premıata ve Alexander McQueen gibi dünyanın en sevilen markalarının en çok satan ürünlerine ev sahipliği yapan Unique, trend ürünleri bünyesinde barınmaktadır. Unique'de bulunan erkek ve kadın sneakers ayakkabılar çeşitli renk seçenekleri ve görselleriyle müşterilere en iyi deneyimi sunmaktadır. Unique web sayfasında yer alan Nike markasına ait olan, Monarch Unisex Günlük Spor Ayakkabı erkeklerin ve kadınların en çok tercih ettiği sneakers modeller arasında yer almaktadır. Bu ayakkabının 6 rengi bulunmaktadır ve 36 numaradan 44 numaraya kadar numara seçeneği bulunur. Kadın sneakers modelleri arasında en çok tercih edilmekte olan ve satış rekorları kıran bir diğer ayakkabı Golden Goose Super Star Kadın Spor Ayakkabısıdır. Bu ayakkabı 4 farklı renk seçeneği ile Unique web sayfasında bulunmaktadır. 36 numaran 40 numaraya kadar numara aralığı bulunmaktadır. 

Adidas'ın rengiyle dikkatleri üzerine çeken en şık ayakkabılarından biri olan Adidas Kadın Günlük Spor Ayakkabı 6 farklı rengiyle sitemizde yer almaktadır. Yumuşak dokusu ve geçişli renkleriyle yaz aylarında dikkat çeken kadın ayakkabılarından biri haline gelmiştir. Bu sneakerların numara seçeneği ise 36-40 numara aralığındadır. Dolce Gabbana markasının kadın günlük spor ayakkabısı da renklerin eşsiz tonlamasını deneyimlemenizi sağlar, bu sneakers ayakkabıların pembe ve mavi olacak şekilde iki rengi bulunmaktadır ve ayakkabı tabanı şeffaftır. Numaralandırması ise 36-40 olarak sitemizde yer almaktadır. Tarzı şıklığı ve rahatlığıyla ön plana çıkan erkek ayakkabılarından biri olan Air Jordan 4 Retro Kaws Erkek Spor Ayakkabı 4 farklı renk seçeneği ile karşısınıza çıkmaktadır. Bu ayakkabının ise 40 numaradan 45 numaraya kadar aralığı bulunmaktadır. Chanel markasının genellikle siyah beyaz renk geçişleriyle dikkatleri üzerine çeken en sevilen ayakkabılarından biri olan Chanel Kadın Spor Ayakkabı 6 farklı renk seçeneği ile Turkish Unique web sayfasında yer almaya devam ediyor. Bu ayakkabının numara aralığı 36'dan 40'a kadar değişmektedir.

Sneakers Modellerinde En Son Trendleri Yakalayın..

Erkek Sneakers deyince akla kazınan mavi- kırmızı renkleriyle bilinen Valentino Garavani VL7N Band Erkek Sneakers en çok satanlar arasında yer almaya devam etmektedir. Bu ayakkabının numara seçenekleri ise 40'dan 44'e kadardır. Ürünün detaylı videosu web sayfamızda yer almaktadır. Sneakers deyince Nike markasının vazgeçilmez zamansız ayakkabıları Nike Air Max Plus Tn Blue Fury Sneakers akıllara gelmektedir. Bu ayakkabıların 40 numaradan 45 numaraya kadar numara seçeneği bulunmaktadır. Adidas'ın en konforlu erkek ayakkabıları arasında yer almakta olan Adidas Forum Erkek Spor Ayakkabı Turkish Unique online alışveriş sayfasında 6 farklı renk seçeneği ile yer almaya devam etmektedir. Aynı zamanda Unique'de ürünün detaylı videosu bulunmaktadır. Kadınların iş kombinlerinde en büyük yardımcılarından olan kolay kombinlenebilen modeller arasında yer alan Puma Fenty Kadın Günlük Spor Ayakkabı 10 farklı renk seçeneği ile sitemizde yer almaktadır. Armani markasının turuncu detaylarıyla en renkli Sneakersları arasında yer alan Armani A/X Kadın Sneakers 6 farklı rengiyle karşınıza çıkmaktadır. 

Dolce Gabbana DG 5862 Kadın Sneaker, dünya üzerinde en çok konuşulan ve en çok satılan ayakkabılar arasında yer almaktadır. Rengiyle en dikkat çeken sneakerslardan biri olan bu ayakkabının web sitemizde 2 adet rengi mevcuttur. 11 farklı rengiyle yaza damga vuran en popüler ayakkabılardan biri olan Adidas Forum Low İthal Kadın Sneaker, 36 numaradan başlayıp 40 numaraya kadar web sitemizde yer almaktadır. Dikkat çekici tarzıyla New Balance'nin satış rekorları kıran modellerinden biri olan New Balance 9060 Black Castlerock Grey Sneakers 36 numaradan 45 numaraya kadar web sitemizde bulunmaktadır. Alexander McQueen Oversized Deri Erkek Sneakers ayakkabılar iki farklı rengiyle sitemizde yer almaya devam ediyor. Bu Sneakersların numaralandırılması 40 numaradan başlayıp 45 numaraya kadar devam etmektedir. 4 farklı renk seçeneği ve jel tabanı ile en dikkat çekici erkek Sneakers modellerinden olan Alexander McQueen Oversize Jel Taban Deri Erkek Spor Ayakkabı kullanıcılara en iyi ayakkabı deneyimini yaşatmak için Unique web sitesinde yer alıyor. 40 numaradan 46 numaraya kadar numaralandırılmış olan bu ayakkabı erkeklerin tüm kombinlerine eşlik eden en sağlam Sneakerslardan biri olarak bilinmektedir. Ürünün detaylı görseli web sitemizde bulunmaktadır.

Adidas, Nike, Puma Markaları Hepsiburada!

Nike'nin en gözde kadın ayakkabılarının başında gelen Nike Air Force 1 Kadın Sneakers, 3 farklı modeli ile web sitemizde mevcuttur. Adidas'ın kadınlara da erkeklere de hitap eden Unisex ayakkabılarından biri olan Adidas Samoa Unisex Günlük Spor Ayakkabı 5 farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Bu ayakkabın 36 numaradan 44 numaraya kadar numara seçeneği bulunmaktadır. Sneakers'a farklı bir nefes getiren ayakkabılar arasında yer alan Premıata Mick Erkek Deri Sneaker ayakkabısı 4 farklı rengiyle Turkish Unique'de yer almaya devam etmektedir. Nike'nin zamansız tarzıyla vazgeçilmez modellerinden biri haline gelen Nike Air Jordan 4 Retro PSG Sneakers benzersiz tek renk seçeneği ile sitemizde yer alıyor. Bu modelin 40 numaran 45 numaray kadar skalası bulunmaktadır. Puma en sevilen modelleri ile web sayfamızda yerini alıyor, Puma RS Fast Unisex Spor Ayakkabı 3 farklı renk seçeneği ile alıcılara sunulmaya devam etmektedir. 7 farklı renk seçeneği ile sitemizde bulunan en güzel beyaz ayakkabılardan biri olan Adidas Forum Low Kadın Spor Ayakkabısı 36-40 numara seçenekleri ile alıcısıyla buluşmaya devam ediyor. 

Sneakers modelleri arasında dikkat çekici özellikleri olan Nike Air Jordan 1 Retro Low OG SP Travis Scott Reverse Mocha Sneaker 2 farklı rengi ile Turkish Unique web sayfasında yerini almaya devam ediyor. Bu ayakkabı 36-45 numara aralığındadır. Kadın Sneakerslarında bir ilki yaşatan taşlı yapısı ile kadınların tüm ilgisini üzerine toplayan Alexander McQueen Kadın Taşlı Sneaker 8 farklı rengiyle sitemizde mevcuttur. Aynı markanın en sevilen diğer ürünü ise Alexander McQueen Platinum Deri Taşlı Ayakkabı'dır. Bu ayakkabı da satış rekorları kıran bir diğer Sneakerslarımızdan biridir. Bu modelde 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Turkish Unique web sayfasında istediğiniz renkteki ürünü kolaylıkla bulabilmeniz için filtreleme özelliği bulunmaktadır. Renk, fiyat, marka ve numara seçeneklerini doldurup sınırsız konforun tadını çıkarabilirsiniz.
 
Turkish Unique, kadın ve erkek Sneakers modelleri konusunda Türkiye'nin en iyi ayakkabı satış platformlarından biri olarak bilinir. Dünya çapında en çok satan Sneakersları Turkish Unique web sayfasından güvenilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Turkish Unique satmış olduğu tüm ürünlerin her zaman arkasındadır. En indirimli fiyatlardan yararlanmak için siz de Turkish Unique online alışveriş sayfasını ziyaret edin. Kampanyalı ve yeni sezon ürünler ile tarzınızda fark yaratın!

Nike Erkek Günlük Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Erkek Günlük Sneakers
1.120,00
1.600,00
%30 İndirim
Nike Air Kadın Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Kadın Sneakers
1.050,00
1.500,00
%30 İndirim
Nike Zoom Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Zoom Kadın Günlük Spor Ayakkabı
1.050,00
1.500,00
%30 İndirim
Adidas Ultraboost Unisex Günlük Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Ultraboost Unisex Günlük Sneakers
980,00
1.400,00
%30 İndirim
Nike Monarch Unisex Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Monarch Unisex Günlük Spor Ayakkabı
1.050,00
1.500,00
%30 İndirim
Nike Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Kadın Günlük Spor Ayakkabı
840,00
1.200,00
%30 İndirim
Golden Goose Super Star Kadın Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Goose Super Star Kadın Spor Ayakkabı
3.150,00
4.500,00
%30 İndirim
Nike Air Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Erkek Günlük Spor Ayakkabı
1.050,00
1.500,00
%30 İndirim
Adidas Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Kadın Günlük Spor Ayakkabı
1.050,00
1.500,00
%30 İndirim
Adidas Ultraboost Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Erkek Günlük Spor Ayakkabı
980,00
1.400,00
%30 İndirim
Balenciaga Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Balenciaga Erkek Günlük Spor Ayakkabı
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Dolce Gabbana Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dolce Gabbana Kadın Günlük Spor Ayakkabı
2.660,00
3.800,00
%30 İndirim
Air Jordan 4 Retro Kaws Erkek Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Air Jordan 4 Retro Kaws Erkek Spor Ayakkabı
3.430,00
4.900,00
%30 İndirim
Nike Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Erkek Günlük Spor Ayakkabı
1.120,00
1.600,00
%30 İndirim
Lacoste Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Lacoste Erkek Günlük Spor Ayakkabı
2.450,00
3.500,00
%30 İndirim
Dolce Gabbana Kadın Günlük Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dolce Gabbana Kadın Günlük Sneakers
2.660,00
3.800,00
%30 İndirim
Dolce Gabbana Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dolce Gabbana Kadın Günlük Spor Ayakkabı
2.940,00
4.900,00
%40 İndirim
Nike Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Kadın Günlük Spor Ayakkabı
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Adidas Sense 35 Unisex Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Sense 35 Unisex Spor Ayakkabı
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Valentino Garavani Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Valentino Garavani Erkek Günlük Spor Ayakkabı
2.460,00
4.100,00
%40 İndirim
Dolce Gabbana Erkek Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dolce Gabbana Erkek Sneakers
2.450,00
3.500,00
%30 İndirim
Chanel Kadın Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Kadın Spor Ayakkabı
2.450,00
3.500,00
%30 İndirim
Armani A/X Kadın Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Armani A/X Kadın Sneakers
2.450,00
3.500,00
%30 İndirim
Adidas ZX500 Erkek Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas ZX500 Erkek Sneakers
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Nike Air Force 1 Kadın Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Force 1 Kadın Sneakers
2.100,00
3.500,00
%40 İndirim
Valentino Garavani VL7N Band Erkek Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Valentino Garavani VL7N Band Erkek Sneakers
2.460,00
4.100,00
%40 İndirim
Nike Sb Dunk Low Jarritos Erkek Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Sb Dunk Low Jarritos Erkek Sneakers
3.000,00
5.000,00
%40 İndirim
Adidas Ultra Boost Kadın Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Ultra Boost Kadın Sneakers
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Adidas Kadın Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Kadın Sneakers
1.080,00
1.800,00
%40 İndirim
Nike Air Zoom Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Zoom Erkek Günlük Spor Ayakkabı
1.080,00
1.800,00
%40 İndirim
Adidas Retropy F2 Erkek Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Adidas Retropy F2 Erkek Günlük Spor Ayakkabı
1.260,00
1.800,00
%30 İndirim
Puma Fenty Kadın Günlük Spor Ayakkabı
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Puma Fenty Kadın Günlük Spor Ayakkabı
1.080,00
1.800,00
%40 İndirim
Nike Air Max Plus Tn Blue Fury Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Max Plus Tn Blue Fury Sneakers
3.300,00
5.500,00
%40 İndirim
Nike Air Max Tn Triple White Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Max Tn Triple White Sneakers
3.300,00
5.500,00
%40 İndirim
Nike Air Max Tn Spray Paint Swoosh Sneakers
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Nike Air Max Tn Spray Paint Swoosh Sneakers
3.300,00
5.500,00
%40 İndirim

Ürünler > Sneakers

Başa Dön