WhatsApp Destek

1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

Favorilerim 0
Sepetim

Kadınların Aşkı Birbirinden Farklı Stil Sahibi Tasarım ve Marka Çantalar Turkish Unique'de!

Dünya üzerinde tüm kadınların ilgisini çeken, her zaman ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri çantadır. Çanta önemli eşyalarımızı elimizde tutmak yerine yanımızda taşımamızı kolaylaştıran bir üründür. Antik uygurlıklar zamanında çantalar kumaştan ve deriden yapılmıştır, o zamanlarda da yük taşımak, eşya koymak için kullanılmıştır. Çanta o zamanlarda avcılarında kullandığı bir tür taşıma ürünü olarak bilinmekte ve avladıkları ürünleri taşımak için kullanmıştır. Orta asya zamanında da Orta Asya Türkleri dokuma çantalar alanında gelişim göstermiştir. Modern anlamda ise çantanın tarihçesi 14. yüzyılda başlamıştır. Modaya yön vermek adına kullanılmış olan çanta günümüzde de en sık tercih edilen ürünlerden biri haline gelmiştir. Eski çağlarda kese tarzında çantalar yapılmıştır, ince işlemeli kadın çantaları büyük ilgi görmüştür. Heybelerde erkeklerin ve kadınların sıkça tercih ettiği ürünlerden biri haline gelmiştir. Zamanla gelişen ve modaya yön veren ürünlerin en başında olan çanta, kıyafetler ile tamamlayıcı bir aksesuar olarak kabul edilmekte ve kullanılmaktadır.

Modaya Yön Veren Kadın Çantasının Hikayesi

Çeşitliliğin artması kadın çanta ticaretine büyük katkı sağlamıştır. Günden güne önemli bir ihtiyaç haline gelmeye başlayan çanta birçok esnafın kazanç noktası haline gelmiştir. Zamanla günlük kullanıma uygun haline getirilen çantalar tasarlanmaya başlamış ve omuz askılı çantalar el çantaları gibi çeşitli modeller ortaya çıkmıştır. Popülaritesi artan kadın çantaları çeşitli kumaşlardan, kanvastan, deriden, metalden, hasırdan, pul ve boncuktan, yumuşak dokulu ve el yapımı modellerden oluşmaktadır. Farklı tarzlara hitap eden çantalar üretilmiş ve kullanıcıların beğenisine sunulmaya başlanmıştır. Kadın çantasının renkli modelleri oluşturulmaya başlandığında ise stile yön veren bir hale geldiği görülmektedir. Eski çağlardan beri en sık tercih edilen ürünlerden biri halin egelen kadın çanta, geçmişten günümüze talep yoğunluğunun en çok olduğu ürünlerden biridir. Ebat ve biçimi değişkenlik gösteren kadın çantalar, kullanım amaçlarına göre seçilmektedir. Kadınların çanta seçerken dikkat ettiği unsurlar bulunmaktadır. Bazı çantalar günlük kullanım için seçilir ve daha geniş olabilmektedir. Bazı günlük çantalar ise daha küçüktür ve belirli birkaç ürünün sığabileceği durumdadır, günlük kullanımda çanta seçimi ihtiyaca göre değişmektedir. Bunun yanı sıra gece dışarı çıkarken kullanılan çantalar bulunmaktadır. Bu çantalarda genel anlamda küçük boyuttadır. Birçok kişi günlük kullanımda da bu tür çantaları tercih etmektedir, bu çantalar genelde parlak ve simli olabilir. Bu tür çantalar bazı zamanlar metalden de oluşmaktadır. Günlük kullanımda en çok tercih edilen kadın çantaları bazı zamanlarda ise klasik ve spor modellerden oluşmaktadır. Spor modeller spor giyimle tercih edilebilir fakat bazen spor ve klasik arası modellerde bulunmaktadır, bu çantalarda tercih sebebidir.

Kadın Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kadınlar çanta seçerken rahat ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir. Kadınlar çanta alırken genelde fermuarlı olmasına da dikkat etmektedir. Eşyalarının düşmemesi için ve daha kullanışlı olduğu için fermuarlı modeller tercih edilebilir. Turkish Unique kadın çanta konusunda en iyi deneyimleri kullanıcılara sunmaktadır. Çeşitli seçenekler ve göz kamaştırıcı en iyi kadın çantalarını bünyesinde barındıran Unique renkli ve farklı modellerle karşınıza çıkmaktadır. Unique online alışveriş sitesinde bulunan kadın çanta modelleri kadınların en çok tercih ettiği dünya markalarıdır. Unique web sayfasında bulunan çanta markaları ise, Michael Kors, Chanel, Fendi, Prada, Valentino, Gucci, Louis Vuitton, Hermes, Burberry, Christian Dior, Mıu Mıu, Calvın Kleın, Manc, Balmain, Marc Jacobs, Saint Laurent, Loewe Puzzle, Manc Lilith, Jacquemus gibi dünyanın en sevilen markaları bulunmaktadır. Unique birbirinden renkli çanta seçenekler ile orjinal ve kaliteli çanta deneyimini müşterilerine yaşatmaktadır. Valentino markasına ait olan Brynn Flap Crossbody adlı omuz çantası kadınların en çok sık tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bu çantanın 11 adet renk seçeneği bulunmaktadır. Ölçüleri 25x14 cm'dir.

Gucci markasına ait olan Gucci Deco Medium deri omuz çantası ise, pembe, kırmızı, siyah ve beyaz seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. En kullanışlı omuz çantası olarak bilinen kadın çantasının boyutu ise 43x26 cm olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Saint Laurent Solferino Crossbody Bag Small kadın çantası ise şık tasarımı 13 farklı renk seçeneği ile Unique web sayfasında yer almaktadır. Loewe Puzzle Shoulder  Bag kadın çantası ise kadınların vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir, 8 farklı seçeneği vardır. Boyutu ise 26x36 cm,dir. Chanel markasının en sevilen çantalarından biri haline gelen Shopping Tote omuz çantası ise 4 farklı rengiyle web sayfasında yer almaktadır. Boyutu ise 49x29 cm'dir. Prada markasına ait olan Brushed bag adlı çantanın ise beğeneni oldukça fazladır. Bu çantanın ebatı 25x12 cm'dir. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur. Şıklığı ve zarifliği ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan Valentino Roman Stud Large deri omuz çantası ise 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcıyla buluşmaktadır. Ölçüleri ise 28x20 cm'dir. Hermes markasına ait olan Hermes Evelyn Bag mini deri omuz çantasının ise 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ölçüleri ise 20,5x22 cm'dir. En çok satan kadın çantalarından biri olan Hermes Evelyn Bag uygun fiyat seçenekleri ile web sayfamızda yer almaya devam etmektedir.

İlgi Çekici ve Gözterişli Kadın Çanta Modelleri

Dikkat çekici güzelliği ve şekli ile sevilen çantalardan biri haline gelen Prada Triangular Seguined Mini Pouch Deri omuz çantası siyah ve kırmızı renk seçenekleri ile gece şıklığına yön veren çantalardan biridir. Boyutu ise 15x10 cm'dir. Fendi'nin mini çantalarından biri olan Fendi Peekaboo X-Lite Bag Mini Deri omuz çantası ise 10 seçeneği ile göz kamaştırmaktadır. Louis Vuitton Loop Puffer Bag deri omuz çantası birçok kişinin tercih ettiği modellerden biridir ve beyaz, pembe, siyah ve mavi renkleri Unique web sitesinde yer almaktadır. Ölçüleri ise 22.5x12.5 cm'dir.  Gucci markasının hem gece şıklığı hemde günlük kullanım için olan en dikkat çekici çantalarından biri Gucci Aphrodıte Small Bag deri omuz çantası siyah rengiyle Unique web sayfasında yer almaktadır. Bu çantanın ölçüleri ise 27x14 cm'dir. Saint Laurent'in sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken çantalarından biri olan Saint Laurent Collage Bag deri omuz çantası 8 farklı renk seçeneği ile Turkish Unique web sitesinde kullanıcıya sunulmaktadır. Ölçüleri ise 32x17 cm'dir. 

Gucci'nin benzersiz tasarımlardan biri olan Gucci Horsebit 1955 Shoulder Bag kadın omuz çantası kullanıcıların arama motorlarında en çok arattığı modellerden biri haline gelmiştir. Bu çantanın boyutları ise 20x10 cm'dir. Sarı, pembe, siyah ve krem renkleri ile dikkatleri üzerine çeken Louis Vuitton Twist MM Bag deri omuz çantası 19x15 cm'dir ve Turkish Unique web sitesinde bulunmaktadır. Farklı tasarımı ile birçok kadının en beğendiği çanta modellerinden biri olan Calvın Kleın Sculpted Saddle kadın omuz çantası 11 renk seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır ve 23x21 cm'dir. 3 renk seçeneği ile favori çantalardan biri olan Christian Dior Boston Big Bag omuz çantası 28x28 cm'dir. Manc markasının zarif tasarımlarından biri olan Manc Aurora kadın omuz çantasının ise 7 fark renk seçeneği bulunmaktadır boyutu ise 30x15 cm'dir. Son zamanlarda en sık tercih edilen ve kolay kombinlenebilen modellerden biri olan Marc Jocobs The Tote Bag Kanvas kadın çantası 13 farklı rengi bulunmaktadır ve boyutu 36x26 cm'dir. The Tote Bag Kanvas çantanın omuz askısı çıkarılabilmektedir. Turkish Unique'nin en çok satan çanta modellerinden biri ise Miu Miu Matelasse kadın omuz çantasıdır. Bu çanta geniş haznesi ile birçok eşyayı aynı anda taşıyabilecek büyüklüğe sahiptir. 10 çeşit rengi bulunan çantanın ebatı ise 28x23 cm'dir. Marc Jacobs Snapshot kadın çantası ise 21 farklı renk seçeneği ile Unique web sayfasında alıcısıyla buluşmayı bekliyor. Günlük kullanım şıklığı ile en sevilen modeller arasında olan Snapshot'un ölçüleri ise 20x12x6 cm'dir ve çift fermuarı bulunmaktadır. İki bölmelidir, dış cebi ve çıkarılabilir omuz askı özelliği bulunmaktadır. Christian Dior Miss Caro mini deri kadın omuz çantası ise 4 farklı renk seçeneği ile günlük ve gece şıklığında da kullanılabilen modeller arasında yer almaktadır. Bu çantanın ölçüleri ise 19x12 cm'dir. Fraklı tarzı ve 4 farklı renk seçeneği ile sevenleriyle buluşan Louis Vuitton Twist MM Bag deri omuz çantası 19x15 cm'dir. Unique web sitesinde yer almaktadır. Turkish Unique online moda alışveriş sitesinde görsellerin yanı sıra çantalarımızın detaylı videoları bulunmaktadır.

En Sevilen Avrupalı Lüx Çanta Markaları Burada!

Christian Dior Paris Lady D-Joy Canvas kadın çantası ise birok kullanıcının arama motorlarında en sık arattığı çantalardan biri haline gelmiştir. Bu çantanın ölçüleri ise 26 cm x 14 cm'dir. Turkish Unique web sayfasında bu çantanın 16 rengi bulunmaktadır. Prada markasına ait olan Prada Moon Padded kdın omuz çantası yoğun talep gören çantalar arasında yer almaktadır. Turkish Unique web sayfasında bu çantanın toplamda 13 farklı renk seçeneği bulunmakta olup ölçüleri ise; yükseklik; 18 cm, genişlik; 27 cm, uzunluğu ise 8 cm'dir. Hafif dolgulu olan bu çanta çıkarılabilir omuz askısı seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Deri sapları, metal detayları ve mıknatıslı kapatma özelliği bulunur. Çantada çeşitliliğin tek adresi olan Turkish Unique birbirinden şık dünya markalarını siz kullanıcılara sunmaya devam etmektedir. Gerçek çanta deneyimini sizlere yaşatan Unique en çok talep gören çantaları farklı renk seçenekleri ile sizlerle buluşturmaktadır. Louis markasına ait olan Vuitton Side Trunk MM kadın çantası şık ve benzersiz tasarımı ve 6 renk seçeneği ile Turkish Unique sayfasında yer almaktadır. Çantanın Ölçüleri ise 26x16 cm'dir. Prada'nın çeşitli renk seçeneği buunan Prada Nappa kadın omuz çantası ise 10 farklı renk seçeneği ile web sayfasında yer almaya devam ediyor. Bu çantanın ölçüleri 20 cm x 25 cm'dir. Calvin Klein Re-lock Quilt tote kadın omuz çantası ise yumuşak dokusu, geniş haznesi ve 10 farklı renk seçeneği ile sayfamızda yer almaktadır. Bu çantanın ölçüleri 38x28 cm'dir. Chanel Pre-Ownerd deri omuz çantası kırmızı ve siyah renk seçeneği ile web sayfasında yer almakta olup ölçüleri ise 22 cm x 16 cm'dir.

Kadın Çanta Siparişlerinde Güvenilir Online Alışverişin Adresi: Turkish Unique

Turkish Unique, kadın çanta konusunda satış rekorları kıran online alışveriş sitelerinden biridir. Güvenli ve kaliteli alışverişin adresi olan Turkish Unique kullanıcılarının en sevdiği ve tercih ettiği orjinal ürünlere yer vermektedir. Taksit seçenekleriyle kolay ve hesaplı bir alışveriş yapmanızı sağlayan Unique ürünlerinin de her zaman arkasındadır.

Kullanışlı ve şık kadın çantanın tek adresi olan Turkish Unique dünya markalarının en renkli çeşitliliğini sunmaya devam etmektedir. Gece şıklığından, günlük kullanıma, büyük ebattan küçük ebata birçok seçeneği sizlerle buluşturur. Çanta kadınlar için kombin tamamlama da en önemli parçalardan biri olmuştur, sadece eşyalarını koymak için değil aynı zamanda aksesuar niteliğinde kullanılmaktadır. Kadın çantalarının kumaştan, deriye, metalden nakış detaylara uzanan çeşitliliği her kıyafete ve tarza uygun şekilde üretimi, kadınların zamansız şıklığını kolayca tamamlamasına yardımcı olur. Turkish Unique'de tüm kadınların spor ve şık olmak üzere iki tarzına da uygun ürünleri sunmaktadır. Yeni sezonun dikkat çekici kadın çantalarını Turkish Unique web sitesinden sipariş verebilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Son zamanlarda modanın gelişmesi ile çanta konusunda farklı alternatifler de artmaya başlamış ve kullanıcıya sunulmuştur. Kadınların en çok önem verdiği şeylerden biri renk uyumu ve kombin uyumudur. Unique web sayfasında kadın çanta modellerinin içerisinde aynı modelin farklı renk versiyonlarını bulabilir, kombinlerinize özenle uyum sağlayabilirsiniz. Çanta her zaman ihtiyaç duyulacak ürünler arasında yer alır. Eşyalarımızı düzenli ve konforlu bir şekilde taşımamızı sağlayan çanta, iş, okul, seyahat, kutlama ve eğlence gibi tüm sosyal alanlarda ihtiyaç duyulan bir unsur haline gelmiştir. Çanta hem kullanışlı hem şık bir ürün olarak bilinmektedir. Bazen eşyalarınızı taşımak bazen ise şık olmak ve kıyafetlerinize uyum sağlaması adına çanta kullanılmaktadır.

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Çanta Modelleri ve Çeşitleri

Dünya üzerinde en çok tercih edilen çanta modellerden biri omuz çantasıdır. Taşınabilirliği açısından daha kolaydır ve geniş haznesiyle istediğiniz ürünü kolayca sığdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra geniş hazneli olmayan küçük omuz çantaları da bulunmaktadır. Kullanış açısından kolay olan bu çantalar gece şıklığı içinde günlük kullanım içinde oldukça uygundur. Turkish Unique web sayfasında en vazgeçilmez omuz çantalarını bulabilir kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çanta dünya çapında ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır, en çok kadınların tercih ettiği fakat erkeklerin de kullandığı, çocukların okula giderken en büyük yardımcısı olan çanta, farklı model ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Çantanın kadınlar için en büyük kolaylığı fermuarlı olması, bölmelerinin olması ve bir çok eşyalarını sığdırabilecek nitelikte olmasıdır, bazı çantalar küçük boyutta olsa bile içerisine bir çok eşya alabilmektedir. yurt içi ve yurt dışı ticareti yapılan çanta, kaliteli malzemelerden üretildiği sürece uzun kullanım ve rahatlık sağlamaktadır.

Çantanın kalitesi, çanta yapımında kullanılan ürünlerden anlaşılabilmektedir. Turkish Unique web sayfasında dünyaca bilinen en iyi markaların yeni sezon ürünlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çanta imalatı, özenle seçilmiş parçaları bir araya getirmekle başlar. Gereken malzemeler firma tarafından tespit edilir, kumaşlar yada kullanılacak malzeme ölçüler alınarak kesim aşamasına başlanır, bu aşamadan sonra çanta dikimi gerçekleşmektedir. Özenle ölçülen parçalar birbirine eklenir. Çanta üzerinde kullanılmak isteyen aksesuarlarda bu aşama da ürüne dahil edilir. Her çanta için üretim aşaması farklılıklar gösterebilmektedir. Firmaların kullandığı yöntemler de değişiklikler olabilir. Genel anlamda çanta üretimi ham maddesine göre değişir. Çeşitliliği ile her zaman en sık tercih edilen kadın aksesuarlarından biri olan çanta, yoğun talep görmeye devam etmektedir. Turkish Unique benzersiz tasarımlara sahip olan iyi dünya markalarının sık tercih edilen çantalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Kadın çanta konusunda ev güvenilir adreslerden biri olan Unique, tasarımlarıyla birçok kadının ilgi odağı haline gelmiş marka çantaları sizlerle buluşturmaktadır. Sezonun en yeni ürünleri web sayfasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze çanta kullanımı oldukça artış göstermiştir. Popüleritesi artan çanta 7'den 70'e her kadının kullanmakta olduğu bir üründür. Turkish Unique sayfasında her kadının tarzına hitap eden son sezon ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Modanın zamansızlığından ilham alarak üretilen en klasik ve en çok satan ürünleri de Unique'den güvenli ve hesaplı şekilde temin edebilirsiniz.

Louis Vuitton Twist PM Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Twist PM Deri Omuz Çantası
1.680,00
2.400,00
%30 İndirim
KARL LAGERFELD PARIS Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KARL LAGERFELD PARIS Kadın Omuz Çantası
1.540,00
2.200,00
%30 İndirim
VALENTINO VLOGO Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VALENTINO VLOGO Kadın Omuz Çantası
1.750,00
2.500,00
%30 İndirim
Michael Kors Zincir Detaylı Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Michael Kors Zincir Detaylı Omuz Çantası
1.680,00
2.400,00
%30 İndirim
Loewe Puzzle Shoulder Bag Kadın Çanta
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Loewe Puzzle Shoulder Bag Kadın Çanta
1.890,00
2.700,00
%30 İndirim
KARL LAGERFELD Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
KARL LAGERFELD Kadın Omuz Çantası
1.680,00
2.400,00
%30 İndirim
Michael Kors 2016 Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Michael Kors 2016 Omuz Çantası
1.680,00
2.400,00
%30 İndirim
Chanel Shopping Tote Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Shopping Tote Omuz Çantası
7.450,07
10.642,96
%30 İndirim
Fendi Peekaboo X-Lite Bag Mini Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Fendi Peekaboo X-Lite Bag Mini Deri Omuz Çantası
12.416,79
17.738,27
%30 İndirim
Valentino Roman Stud Large Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Valentino Roman Stud Large Deri Omuz Çantası
14.222,87
20.318,38
%30 İndirim
Prada Buckle Large Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prada Buckle Large Bag Deri Omuz Çantası
14.674,39
20.963,41
%30 İndirim
Prada Brushed Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prada Brushed Bag Deri Omuz Çantası
13.545,59
19.350,84
%30 İndirim
Gucci Deco Medium Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gucci Deco Medium Deri Omuz Çantası
17.010,00
24.300,00
%30 İndirim
VALENTINO Vsling Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VALENTINO Vsling Omuz Çantası
1.540,00
2.200,00
%30 İndirim
Prada Triangular Seguined Mini Pouch Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Shiny Aged Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Shiny Aged Deri Omuz Çantası
10.045,00
14.350,00
%30 İndirim
Louis Vuitton Loop Puffer Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Loop Puffer Bag Deri Omuz Çantası
7.000,00
10.000,00
%30 İndirim
BURBERRY Medium Banner Bag Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
BURBERRY Medium Banner Bag Omuz Çantası
1.820,00
2.600,00
%30 İndirim
VALENTINO Mario Small Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VALENTINO Mario Small Omuz Çantası
1.610,00
2.300,00
%30 İndirim
Hermes Evelyn Bag Mini Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Hermes Evelyn Bag Mini Deri Omuz Çantası
10.500,00
15.000,00
%30 İndirim
Gucci Aphrodıte Small Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gucci Aphrodıte Small Bag Deri Omuz Çantası
17.010,00
24.300,00
%30 İndirim
Louis Vuitton On Chain Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton On Chain Deri Omuz Çantası
8.400,00
12.000,00
%30 İndirim
Prada Galleria Saffiano Mini Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prada Galleria Saffiano Mini Bag Deri Omuz Çantası
10.150,00
14.500,00
%30 İndirim
Saint Laurent Collage Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Saint Laurent Collage Bag Deri Omuz Çantası
7.350,00
10.500,00
%30 İndirim
Christian Dior Bobby Rounded Flap Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gucci Horsebit 1955 Shoulder Bag Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Calfskin hold bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Calfskin hold bag Deri Omuz Çantası
10.850,00
15.500,00
%30 İndirim
Christian Dior Boston Big Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Christian Dior Boston Big Bag Deri Omuz Çantası
21.700,00
31.000,00
%30 İndirim
VALENTINO Brynn Flap Crossbody Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
VALENTINO Brynn Flap Crossbody Omuz Çantası
1.540,00
2.200,00
%30 İndirim
Hermes Constance Small Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Hermes Constance Small Bag Deri Omuz Çantası
11.550,00
16.500,00
%30 İndirim
Louis Vuitton Twist MM Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Louis Vuitton Twist MM Bag Deri Omuz Çantası
9.765,00
13.950,00
%30 İndirim
MIU MIU Leather Handle Bag Deri Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
MIU MIU Leather Handle Bag Deri Omuz Çantası
9.310,00
13.300,00
%30 İndirim
Christian Dior Miss Caro Mini Deri Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Pre-Ownerd Deri Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Chanel Pre-Ownerd Deri Kadın Omuz Çantası
9.310,00
13.300,00
%30 İndirim
MIU MIU Leather hobo bag Hakiki Deri Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
CALVIN KLEIN Sculpted Saddle Kadın Omuz Çantası
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo

Ürünler > Çanta

Başa Dön